Akce

 • DĚKUJEME ZA ROUŠKY

  Moc děkujeme všem, kteří na nás v této nelehké době mysleli a přinesli nám roušky. Zejména vietnamské komunitě, paní Jandové z Kaplice, mamince z Braňan, manželskému páru z Mostu i Magistrátu města Most, a všem dalším neznámým. Také jsme se snažili a šlo nám to pěkně od ruky.

  Děkujeme také paní Jandové za funkční, ale i krásné roušky.

 • SčVK věnovaly dětem zubní kartáčky

  Kojenecké ústavy Ústeckého kraje navštívil ve čtvrtek 15. března hejtman Oldřich Bubeníček spolu s tiskovou mluvčí společnosti Severočeské vodovody a kanalizace Ivetou Kardiánovou. Více informací zde.

 • Slavnostní předání budovy – 5.10.2015

  V období od března do října 2015 se budova našeho zařízení postupně převlékla do nového kabátu. V předchozích letech získala novou střechu a okna, nyní byla zateplena, získala novou fasádu, byla opravena střecha nad hlavním vchodem, na terasách byla vyměněna dlažba a zábradlí.

          

  Slavnostního předání budovy po rekonstrukci, kterou financoval Ústecký kraj, se zúčastnili hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, poslankyně PČR Ing. Hana Aulická Jírovcová, primátor města Mostu Jan Paparega, 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje RSDr. Stanislav Rybák, zastupitel Pavel Csonka a další hosté.

  Návštěvníci si prohlédli budovu nejen zvenčí, zavítali i na zahradu a navštívili děti.

  „Bohužel děti bez rodiny jsou a do budoucna budou, proto si zaslouží pro svůj start do života kvalitní prostředí,“ řekl hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. zdroj

  Další foto zde.

  HV